Grena

Grena : ayrıcalıklarıyla dolu...

Hep en iyisini isteyenler için hayalleri gerçeğe dönüştüren bir mekan konsepti.
Ahşap, granit ve paslanmaz çelik, kafes raf sistemleriyle dinamik bir görünüm kazandığı mutfak, yaşamın merkezinde.
Bazalardan akıllı depolama çözümlerine, tüm mekanı saran çizgisel ışıklar hem işlevsel hem de iyi hissettiren duygusal aydınlatma sağlıyor.
Kayar tezgahı, kahve-tv ünitesi, tablo arkasındaki gizli kasa, ayakkabılık gibi konforu en üst düzeye çıkaran çoklu organizasyonlar.
Güvenli çalışma alanı ve elektronik kontrollü mobilyalarıyla ayrıcalıklı bir yaşam konsepti.

grena mutfak

Ahşap doku, beton görünümlü alüminyum çerçeveli kapaklar ve paslanmaz çeliğin, ada ünitesi ve duvarda yaratılan nişlerle dinamik bir görünüm kazandığı mutfak, yaşamın tam merkezinde.
Kayar tezgah, tezgaha uyumlu meşe sepetli kiler sistemleri ve ahşap düzenleyiciler gibi işlevselliğe katkıda bulunan her ayrıntıya da yer var.

Grena banyo

Yalın formların hüküm sürdüğü banyoya ahşabın sıcaklığını, akıllı depolama çözümlerinin konforunu taşıyan bir öneri.
Tüm mekanı saran çizgisel ışıklar, işlevsel olduğu kadar, insanı iyi hissettiren duygusal aydınlatma işlevini de üstleniyor.

grena giyinme alanı

Giyinme alanında ahşap gardırop içinde siyah aksesuarlar, sıra dışı bir tercih.
Pivot sistemli kapaklar, gardırobu tümüyle açma olanağı verirken, eşyaya daha çok yer açıyor.
Çantalık ve kemerlik gibi özel askı sisteminden yüksek kapasiteli ayakkabılıklara, bölmeli çekmeceden ayna, elektronik kasa ve ütü masasına tüm akıllı detaylar, kusursuz bir düzen ve kolay erişim için.

grena vestiyer

Şaft kapağıyla uyumlu katlanır kapak sistemiyle elektrik panosunu gizleyen vestiyer, ışıklı askı borusu, özel ayakkabılık çözümleri, çekilebilir rafları ve askılıklarıyla içine dünyayı sığdırıyor.

Grena Çalışma Alanı